KIŞ SEZONU AKTUR-BODRUM ARASI
SERVİS SAATLERİ

  AKTUR'dan/ BODRUM'dan
Hafta içi
09:00
12:00
14:00
17:00
 
 
Cumartesi
09:00
12:00

Servis aracımız hafta içi 2 sefer, cumartesi
günleri 1 sefer çalışmaktadır.
Pazar günleri servis yoktur.


ACI KAYBIMIZ

B Mahallesi 200 numarali konut malikimiz Sn. Hacer DOGAN'in annesi, Ak-Tur A.S. Yönetim Kurulu Baskani Sn. Fahrettin DOGAN'in kayinvalidesi Arife AKBAS Hanimefendinin vefatini üzüntüyle ögrenmis bulunmaktayiz. Merhumeye Allah'tan rahmet, kederli ailesine sabir ve bassagligi dileriz.

SITE YÖNETIMI

BODRUM AK-TUR SİTESİ::

Bodrum Ak-Tur Sitesinin konutları, merkezi Muğla’da bulunan Ak-Tur A.Ş. tarafından yapılmıştır. Şirketimizin kurucusu ve sitemizin yaratıcısı adını her zaman rahmetle andığımız eski Muğla Valisi rahmetli Özer TÜRK’dür. Sitemiz Bodrum’a 13 Km., Bodrum-Milas Havalimanına 45 Km. uzaklıktadır. Sitemiz 475.000 m2’lik alan üzerine Onaylı İmar Planına uyularak yapılmıştır. Sitemizde (Akbük, Alangülü, Bitez, Gökova, Gümüşlü ve Müskebi olmak üzere) altı tip villa ve rezidanslardan oluşmaktadır. Ayrıca Ak-Tur A.Ş. tarafından işletilen 22 Adet Site Apart, 15 Adet Bitez Apart ve 150 Adet Residence Apartları bulunmaktadır. Ak-Tur Sitesi Bodrum’da ve hatta ülkemizde toplumsal yaşamın başladığı sitelerin başında gelmektedir.

Sitemizde bir adet lokanta, beş adet plaj işletmesi, üç adet market ile basket sahası ve tenis kortu bulunmaktadır. Ayrıca Site ile Bodrum arasında ulaşımı sağlayan servis aracı yanında, site içinde ring seferi yapan çek çek aracı vardır. Sitemiz, tüm gereksinimlerini karşılayacak tesisler ile biyolojik arıtma tesisine ve Mavi Bayrak ödüllü plaja sahiptir. Sitemizin güvenliği, kameralar desteğinde özel güvenlik firması tarafından sağlanmaktadır.

BİTEZ HAKKINDA KISA BİLGİ:

Bodrum’a 10 kilometre mesafedeki Bitez Yunanca bağlık, bahçelik anlamına geliyor. Ünlü Çökertme türküsünde geçen Bitez Yalısı Bağla ve Ada Burnu arasında Gümbet’ten hemen sonra ikinci koyda bulunuyor. Yemyeşil doğasıyla ünlü Bitez kasabası yalıdan itibaren geniş bir alana yayılmış mandalina ve zeytin bahçelerine ev sahipliği yapıyor.

Bitez, Bodrum’un görkemli, şaşalı ve bir o kadar da gürültülü yaşamından çok farklıdır. Burada hem Bodrum’a yakın, hem de sakin bir tatil geçirmek mümkündür. Bitez’de; apart otellerden yıldızı otellere, pansiyonlardan kiralık yazlıklara kadar birçok konaklama merkezi vardır.

Bitez Yalısında birçok restoran bulunmaktadır. Sahil şeridi yarım ay şeklinde olup halka açık bir plajdır. Bitez’in bir diğer özelliği de, denizinin sörf yapmaya uygun olmasıdır. Birçok yerli ve yabancı turist Bitez’e sörf yapmak için gelirler.